"Będzie, będzie zabawa, będzie sie działo i znowu nocy będzie mało, będzie głośno, będzie radośnie znów przetańczymy razem całą noc......."

Przy tej piosence i przy wielu innych bawiliśmy się w na tegorocznym Balu Myśliwskim zorganizowanym przez nasze Koło.

Przepiękne kreacje Pań, szarmanccy Panowie w elegackich mundurach - tak to właśnie Bal Myśliwski w WKŁ nr 44 "TROP" w Pile.

Doskonała kuchnia myśliwska, konkursy, możliwość wysłuchania sygnałów myśliwskich w wykonaniu profesjonalnych sygnalistów - to tylko niektóre z atrakcji jakie tego wieczoru zapewnili organizatorzy.

Oprawę muzyczną zapewniał zespół VIVO, a Bal odbył sie w hotelu FORMA. Po krótkim wstępie i powitaniu gości przez Prezesa Koła rozpoczęła się zabawa taneczna, która trwała do białego rana........, z informacji będących w posiadaniu Zarządu Koła wiadomo, że część z gości miała ochotę nieco przedłużyć imprezę - ale jak powszechnie wiadomo wszystko co dobre szybko sie kończy.

Poniżej przestawiamy serwis fotograficzny, którego autorem jest Kol. Andrzej Skawiński. Na zdjęciach można zauważyć jak wyglądaliśmy tuż po godzinie 20.00..................

"Bo najważniejsza jest dobra zabawa w świetnym towarzystwie"

Do zobaczenia za rok.

......................................................................................Zarząd Koła.

Opracował: Hubert Strzelecki.

Pogoda i fazy księżyca

Ewidencja polowań

Facebook

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

Wszystkich: 259619