1. Adamczewski Emilian
  2. Baraniecki Leszek
  3. Boinski Dariusz - sędzia instruktor strzelectwa, sygnalista myśliwski;
  4. Chybik Jerzy
  5. Dąbkowski Stanisław
  6. Dobrzyński Jan
  7. Flis Piotr Marcin
  8. Gallagan Robert
  9. Grams Hanna
  10. Grams Mariusz
  11. Grochowski Norbert
  12. Gabrysiak Sylwester
  13. Hejmanowski Paweł
  14. Helak Marcin
  15. Hildebrand Marek
  16. Jabłoński Zbigniew
  17. Janeczek Krzysztof
  18. Jankowski Michał - szacujący szkody w obwodzie łowieckim nr 65;
  19. Jaworski Czesław - szacujący szkody w obwodzie łowieckim nr 65;
  20. Jeliński Czesław
  21. Jeliński Wiesław - szacujący szkody w obwodzie łowieckim 171;
  22. Jęchorek Leszek
  23. Kargul Piotr Jan
  24. Kądziela Marta Sylwia
  25. Kempink Antoon Johan
  26. Klimczak Zbigniew
  27. Kłoss Rafał
  28. Kopka Artur
  29. Kończak Tomasz
  30. Kostrubiec Marcin
  31. Kotarski Adam
  32. Kotarski Julian
  33. Kotarski Przemysław
  34. Kroszel Krzysztof
  35. Krupka Mirosław - szacujący szkody w obwodach łowieckich, biegły;
  36. Kucharczyk Tomasz
  37. Lacroix Bogdan
  38. Łątka Łukasz - gospodarz obwodu 65;
  39. Majewski Grzegorz
  40. Małachowski Mariusz
  41. Marecki Mikołaj
  42. Matulis Bronisław
  43. Marcinkiewicz Dariusz
  44. Mikuła Jan
  45. Morik Bohdan
  46. Możdżeń Waldemar - sędzia instruktor strzelectwa;
  47. Mrożek Adam
  48. Nowakowski Robert 
  49. Nowik Adam
  50. Nowik Andrzej
  51. Olejniczak Jan
  52. Olejniczak Krzysztof
  53. Orłowski Andrzej
  54. Pałubicki Henryk
  55. Pawlik Roman
  56. Prządka Adam
  57. Prządka Włodzimierz
  58. Przychodniak Paweł
  59. Przychodniak Jerzy
  60. Sieradzki Przemysław
  61. Smereczniak Paweł
  62. Skawiński Andrzej
  63. Sobieski Mariusz
  64. Spychalski Łukasz - sygnalista myśliwski;
  65. Starzomski Tomasz
  66. Staszak Mirosław
  67. Strzelecka Małgorzata
  68. Strzelecki Hubert - sygnalista myśliwski, sędzia instruktor strzelectwa;
  69. Strzelecki Jarosław
  70. Szatkowski Sławomir
  71. Tosik Jan Henryk
  72. Wardak Andrzej - odpowiedzialny za sprzedaż bezpośrednią tusz zwierzyny;
  73. Wardak Jan
  74. Wardak Marek
  75. Witt Jakub
  76. Wojciechowski Mirosław
  77. Wojciechowski Włodzimierz
  78. Wolszlegier Przemysław
  79. Woźniak Bogdan
  80. Woźniak Jerzy
  81. Zawadzki Robert
  82. Zawal Stefan
  83. Zblewski Rafał

 Stażyści:

1. Balewski Michał

2. Hałuszczak Andrzej

3. Mytych Piotr

4. Kostrubiec Jakub

5. Szcześniak Michał

6. Wieczorek Paweł

Koło na dzień 01.08.2022 r. liczy  83 członków oraz 6 stażystów.

Pogoda i fazy księżyca

Ewidencja polowań

Facebook

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

Wszystkich: 304433