1. Abramowski Jakub
  2. Adamczewski Emilian
  3. Baraniecki Leszek
  4. Boinski Dariusz - sędzia instruktor strzelectwa, sygnalista myśliwski;
  5. Chybik Jerzy
  6. Dąbkowski Stanisław
  7. Dobrzyński Jan
  8. Flis Piotr Marcin
  9. Gallagan Robert
  10. Grams Hanna
  11. Grams Mariusz
  12. Grochowski Norbert
  13. Gabrysiak Sylwester
  14. Hejmanowski Paweł
  15. Helak Marcin
  16. Hildebrand Marek
  17. Jabłoński Zbigniew
  18. Janeczek Krzysztof
  19. Jankowski Michał - szacujący szkody w obwodzie łowieckim nr 65;
  20. Jaworski Czesław - szacujący szkody w obwodzie łowieckim nr 65;
  21. Jeliński Czesław
  22. Jeliński Wiesław - szacujący szkody w obwodzie łowieckim 171;
  23. Jęchorek Leszek
  24. Kargul Piotr Jan
  25. Kądziela Marta Sylwia
  26. Kempink Antoon Johan
  27. Klimczak Zbigniew
  28. Kłoss Rafał
  29. Kopka Artur
  30. Kończak Tomasz
  31. Kostrubiec Marcin
  32. Kotarski Adam
  33. Kotarski Julian
  34. Kotarski Przemysław
  35. Kroszel Krzysztof
  36. Krupka Mirosław - szacujący szkody w obwodach łowieckich, biegły;
  37. Kucharczyk Tomasz
  38. Lacroix Bogdan
  39. Łątka Łukasz - gospodarz obwodu 65;
  40. Majewski Grzegorz
  41. Małachowski Mariusz
  42. Marecki Mikołaj
  43. Matulis Bronisław
  44. Marcinkiewicz Dariusz
  45. Mikuła Jan
  46. Morik Bohdan
  47. Możdżeń Waldemar - sędzia instruktor strzelectwa;
  48. Mrożek Adam
  49. Nowakowski Robert 
  50. Nowik Adam
  51. Nowik Andrzej
  52. Olejniczak Jan
  53. Olejniczak Krzysztof
  54. Orłowski Andrzej
  55. Pałubicki Henryk
  56. Pawlik Roman
  57. Prządka Adam
  58. Prządka Włodzimierz
  59. Przychodniak Paweł
  60. Przychodniak Jerzy
  61. Sieradzki Przemysław
  62. Smereczniak Paweł
  63. Skawiński Andrzej
  64. Sobieski Mariusz
  65. Spychalski Łukasz - sygnalista myśliwski;
  66. Starzomski Tomasz
  67. Staszak Mirosław
  68. Strzelecka Małgorzata
  69. Strzelecki Hubert - sygnalista myśliwski, sędzia instruktor strzelectwa;
  70. Strzelecki Jarosław
  71. Szatkowski Sławomir
  72. Tosik Jan Henryk
  73. Wardak Andrzej - odpowiedzialny za sprzedaż bezpośrednią tusz zwierzyny;
  74. Wardak Jan
  75. Wardak Marek
  76. Witt Jakub
  77. Wojciechowski Mirosław
  78. Wojciechowski Włodzimierz
  79. Wolszlegier Przemysław
  80. Woźniak Bogdan
  81. Woźniak Jerzy
  82. Zawadzki Robert
  83. Zawal Stefan
  84. Zblewski Rafał

 Stażyści:

1. Balewski Michał

2. Hałuszczak Andrzej

3. Mytych Piotr

4. Kostrubiec Jakub

5. Przychodniak Hubert

6. Sofij Marcin

7. Szcześniak Michał

8.  Wieczorek Paweł

Koło na dzień 17.11.2022 r. liczy  84 członków oraz 8 stażystów.

Pogoda i fazy księżyca

Ewidencja polowań

Facebook

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

Wszystkich: 313547