1. Adamczewski Emilian
  2. Baraniecki Leszek
  3. Bielenin Józef
  4. Ciężki Witold - instruktor kynologii myśliwskiej
  5. Chybik Jerzy
  6. Dobrzyński Jan
  7. Flis Jacek
  8. Flis Marcin
  9. Grochowski Norbert
  10. Gabrysiak Sylwester
  11. Hildebrand Marek
  12. Helak Marcin
  13. Jabłoński Zbigniew
  14. Janeczek Krzysztof
  15. Jankowski Michał
  16. Jaworski Czesław
  17. Jeliński Wiesław
  18. Jęchorek Leszek
  19. Kargul Piotr Jan- szacujący szkody w obwodzie łowieckim 171
  20. Klimczak Zbigniew
  21. Kolasa Zygmunt
  22. Kotarski Adam
  23. Kotarski Julian
  24. Kostrubiec Marcin
  25. Kroszel Krzysztof
  26. Królik Edward
  27. Książkiewicz Daniel
  28. Kucharczyk Tomasz
  29. Lacroix Bogdan
  30. Łątka Łukasz
  31. Majewski Grzegorz
  32. Marecki Mikołaj
  33. Markiewicz Maciej - instruktor kynologii łowieckiej, mistrz strzelectwa sportowego
  34. Matulis Bronisław
  35. Marcinkiewicz Dariusz
  36. Mikuła Jan
  37. Morik Bohdan
  38. Mrożek Adam
  39. Nowakowski Robert - szacujący szkody w obwodzie 65
  40. Nowik Adam
  41. Nowik Andrzej
  42. Ordanik Jakub
  43. Pawlik Roman
  44. Podskarbi Piotr
  45. Prządka Adam
  46. Przychodniak Paweł
  47. Smereczniak Paweł
  48. Skawiński Andrzej
  49. Spychalski Łukasz - sygnalista
  50. Starzomski Tomasz
  51. Staszak Mirosła
  52. Stefaniak Adam
  53. Strzelecka Małgorzata
  54. Strzelecki Hubert - sygnalista, sędzia instruktor strzelectwa
  55. Strzelecki Jarosław
  56. Szatkowski Sławomir
  57. Tosik Jan Henryk
  58. Walerczyk Paweł - instruktor kynologii myśliwskiej
  59. Wardak Andrzej
  60. Wardak Jan
  61. Wardak Marek
  62. Witulski Tadeusz
  63. Wojciechowski Mirosław
  64. Wojciechowski Włodzimierz
  65. Wolszlegier Przemysław
  66. Woźniak Bogdan
  67. Woźniak Dorota
  68. Woźniak Jerzy
  69. Zakrzewski Henryk - senior wstąpił do naszego koła 01.02.1962
  70. Zblewski Rafał

Członkowie niemacierzyści


  1. Kempink Antoon Johan
  2. Kotarski Przemysław
  3. Małachowski Mariusz
  4. Pałubicki Henryk- kierowca odpowiedzialny za Star 200
  5. Pawlak Przemysław - sygnalista, instruktor strzelectwa
  6. Prządka Włodzimierz
  7. Sobieski Mariusz
  8. Stefaniak Andrzej
  9. Walerczyk Jerzy
  10. Wdowczyk Roman
  11. Witt Jakub
  12. Zawal Stefan
  13. Zawadzki Robert

Stażyści:

  1. Katarzyna Mucha - opiekun Kol. Piotr Kargul
  2. Michał Nowak - opiekun Maciej Markiewicz
  3. Jacek Kutereba - opiekun Stafan Zawal

Koło na dzień 05.10.2018 r. liczy 70 członków macierzystych, 13 niemacierzystych oraz 3 stażystów.

Pogoda i fazy księżyca

Ewidencja polowań

Facebook

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

Wszystkich: 150478