W dniach 19 – 20 stycznia 2019 roku w obwodzie łowieckim 171 odbyło się polowanie zbiorowe – zgodnie z wytycznymi władz łowieckich.

Kilka stopni poniżej zera oraz biały śnieżny puch spowodowały, że sceneria była przepiękna i łowcy ochoczo ruszyli w knieje.

Już w pierwszym pędzeniu nasz Gość Kol. Darek Kwecko – oddał skuteczny strzał do dzika przelatka. Podczas tego dnia myśliwi poruszali się swoimi samochodami, natomiast kolegów z naganki transportował Kol. Marcin Kostrubiec – podłowczy obwodu 171.

Po czwartym miocie prowadzący polowanie Kol. Jarosław Strzelecki zarządził krótką przerwę na łyk ciepłej herbatki. W dalszej części dużą skutecznością popisał się nasz sekretarz – który upolował jelenia byka – wiecznego ósmaka.

Po ceremonii pokotu – myśliwi wraz z naganką udali się do izby biesiadnej na pieczone kiełbaski, gorące napoje.

Drugiego dnia 20.01.2018 roku – również w dobrych humorach myśliwi polowali do godzin popołudniowych. Na zakończenie prowadzący polowanie Kol. Jarosław Strzelecki i Marcin Kostrubiec podziękowali myśliwym za bezpieczne zachowanie oraz doskonałą atmosferę, nie zapomniano również o nagance – do nich zostały również skierowane słowa podziękowania za trud.

                                                                                                                                                           Zarząd Koła

 

Opracował: Hubert Strzelecki

Zdjęcia: Andrzej Skawiński.

Pogoda i fazy księżyca

Ewidencja polowań

Facebook

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

Wszystkich: 249974