W dniu 18 stycznia 2014 roku w Restauracji "Tarcza", odbył się Pierwszy Bal Myśliwski w Wojskowym Kole Łowieckim nr 44 "TROP" w Pile. Zorganizowanie Balu wynikało z uchwały podjętej przez Walne Zgromadzenie Członków naszego Koła w 2013 roku.

Naszą uroczystość zaszczycili swoją obecnością między innymi: Nadleśniczy Nadleśnictwa Trzcianka Kol. Roman Bartol z Małżonką Elżbietą, Nadleśniczy Nadleśnictwa Borne Sulinowo Pan Marcin Mieczkowski z Małżonką Beatą, Prezes Wojskowego Koła Łowieckiego nr 40 "Sęp" w Pile Kol. Włodzimierz Zientalski z Małżonką Krystyną, Sekretarz WKŁ nr 40 "Sęp" w Pile Kol. Dariusz Boiński z Małżonką  Bogumiłą, Inspektor Arkadiusz Guzy z Małżonką z Kamilą.

Wszystkich uczestników Balu na wstępie powitał Prezes Naszego Koła Kol. Jarosław Strzelecki. Aby zachować myśliwski charakter uroczystości podczas powitania gości - sygnalista Hubert Strzelecki zaprezentował sygnały myśliwskie na trzech instrumentach: Picolo, Pless, Par Force.

W trakcie Balu odbyła się mała loteria fantowa, z której dochód zostanie przekazany do fundacji "Otwarte Serca" działającej przy Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Pile.

Do tańca grał zespół muzyczny Boston z Opalenicy, serwowano dania z dziczyzny pozyskanej przez członków naszego Koła.

Zarząd Koła serdecznie dziękuje za pomoc przy organizacji balu: Koleżance Małgorzacie Strzeleckiej, Kolegom Jerzemu Chybikowi i Marcinowi Kostrubcowi. Osoby te swoim zaangażowniem i ciężką pracą przyczyniły się do tego, że wszystkie sprawy związane z balem były dopięte na ostatni guzik.

Po dużej frekwencji oraz dobrej zabawie mamy prawo sądzić, że bale myśliwskie staną się nową tradycją w Naszym Kole.

Opracował: Hubert Strzelecki

Pogoda i fazy księżyca

Ewidencja polowań

Facebook

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

Wszystkich: 256918